Kanály skupiny Prima

Prima

Hlavní kanál skupiny Prima je digitálně šířeným plnoformátovým programem, určeným pro všechny diváky, kteří mají rádi původní českou tvorbu a chtějí se pobavit u televize a užít si tu nejlepší zábavu pro celou rodinu. Vysílací schéma tvoří zpravodajství, filmy, původní a zahraniční seriály, dokumentární a zábavné pořady.

Prima je první českou komerční televizí

Stanice Prima TV začala vysílat v roce 1993 v Praze a středních Čechách pod názvem FTV Premiéra, později Premiéra TV. Licenci k celoplošnému vysílání získala v roce 1994 s podmínkou, že část svého vysílacího času musí poskytovat provozovatelům lokálního a regionálního vysílání, podíl regionálního vysílání na Primě se však postupně snižoval. Od 3. ledna 1997 stanice změnila název na Prima televize, její vysílání končí koncem roku 2011. Od 1. ledna 2012 začíná vysílat stanice Prima family, což odkazuje na rodinné pojetí vysílání. V roce 2013 se na přelomu prázdnin Prima family opět vrací k původnímu názvu Prima.

Ocenění

V roce 2014 a v letech 2017–2023 ohodnocuje Super Brand Council značku Prima jako Czech Superbrands.

Prima ročně uvede desítky nových pořadů

Vlastní tvorba televize se v prvních letech točila kolem talkshow a zpravodajských formátů, jako byly například Tókšou Mirky Všetečkové, Rychlá kola, Vaříme s…, Svět 1995, S. O. S, Dotkněte se hvězd, Kinorevue, Zprávy ze společnosti. V roce 1997 se se změnou cílové skupiny na rodinu zintenzivnila vlastní tvorba a přibyly populární pořady – např. Prima jízda, Nikdo není dokonalý, Carusošou, Svět 2000. Sledovanost tehdy vzrostla z 15 % na 20 %. V roce 2004 oslovuje Prima diváky původním českým seriálem „Rodinná pouta“, jenž slaví obrovský úspěch, a v roce 2007 na něj navazují Velmi křehké vztahy. Roky 2005 i 2006 jsou ve znamení celé řady reality show, vznikají např. VyVolení, Chůva v akci, Bar, Trosečník. V roce 2008 televize Prima vešla ve známost vůbec první českou telenovelou Ošklivka Katka. I rok 2009 se nesl v duchu lifestylových pořadů (Nahá jsi krásná, Souboj v těžké váze, Ano, šéfe!, Nepodceňuj blondýnky, Jak se staví dům). V roce 2010 Prima ve spolupráci s TV JOJ přichází s talentovou show Česko Slovensko má talent, Prostřeno! a s novým seriálem Cesty domů. V roce 2012 Prima uvádí svůj tehdy nejdražší seriál, Obchoďák. O rok později přichází poprvé na Primu Leoš Mareš a jeho show QI – Na vše máme odpověď. V roce 2014 začíná Prima vysílat dva úspěšné seriály – Vinaři a Svatby v Benátkách. První díl Vinařů dosáhl rekordní sledovanosti, vidělo jej 1,96 mil. diváků (share 44 %) v CS 15+. Se změnou strategické cílové skupiny na dospělí 15–69 let přišel významný rozkvět vlastních pořadů nejen z oblasti seriálů, ale také „vařících“ (formáty se Zdeňkem Pohlreichem, pořad Karolína, domácí kuchařka) a hobby pořadů (Vychytávky Ládi Hrušky, RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ, Libovky Pepy Libického). Nechybí ale ani populární seriály jako Přístav (2015), Ohnivý kuře (2016), V.I.P. vraždy (2016), Polda (2016), TEMNÝ KRAJ (2017 a 2019), Černé vdovy (2019) a Slunečná (leden 2020). Na podzim roku 2020 začala Prima vysílat nový seriál z lékařského prostředí Sestřičky i nové zábavní pořady Zlatá maska a 7 pádů Honzy Dědka.

Na jaře 2021 byl uveden nový seriál s Vojtou Kotkem v hlavní roli EINSTEIN – Případy nesnesitelného génia, romantický seriál Hvězdy nad hlavou, reality show ze života influencerů LIKE HOUSE a magazín o cyklistice Cyklosalon. Na obrazovky se vrátila zábavná show Inkognito s moderátorem Liborem Boučkem. V roce 2022 Slunečnou vystřídal stejně úspěšný seriál ZOO z prostředí zoologické zahrady a byl také uveden dlouhoběžný seriál Dobré zprávy, který nechal diváky nakouknout pod pokličku přípravy ranního zpravodajského pořadu. Mezi další úspěšné tituly se zařadily osmidílné seriály Duch, Hořký svět a Pálava.

Se spuštěním nové streamovací služby prima+ zintenzivnila Prima natáčení nových seriálů, včetně prémiových titulů uváděných pod hlavičkou prima+ ORIGINALS. Na jaře 2023 tak mohli diváci vidět detektivně laděné seriály Půlnoční zpověď, Půlnoční oběť, Zákony vlka a Pod hladinou či komediální seriál Agrometal. Úspěšnou reality se stala přestavba chat a chalup v pořadu Chalupy snů.

Hlavní kanál Prima je partnerem mnoha kulturních i charitativních akcí. Od roku 2014 spolupracuje Prima s festivalem České hrady.CZ, mediálně podporuje divadlo Studio DVA, divadlo Kalich, Divadlo Broadway a Divadlo pod Palmovkou. Je mediálním partnerem několika hudebních projektů (Chinaski, Jelen a Slza) i cyklistického seriálu horských kol Prima CUP.

Pod hlavičkou hlavního kanálu Prima pořádá sesterská agentura SOLOOTIONS festival Prima FEST v Šiklově mlýně na Vysočině, běh pro celou rodinu Prima RUN v Praze či veletrh čisté mobility e-SALON v pražských Letňanech.

CNN Prima NEWS

Zpravodajský kanál skupiny Prima, součást rozsáhlé stejnojmenné multimediální platformy, odstartoval 3. května 2020 v 18.55. CNN Prima NEWS funguje na základě smlouvy s divizí CNN International Commercial (CNNIC), která poskytuje licenci k používání značky CNN a k přístupu k obsahu a tvorbě programu v rámci celého portfolia CNN. Nabízí sedm dní v týdnu moderní český zpravodajský servis s globálním přesahem.

Platforma CNN Prima NEWS se opírá o mnohaleté zkušenosti sítě CNN, která obsahuje stovky zpravodajů a spolupracovníků v desítkách zemí po celém světě. Kontinuálním vysíláním z největšího a nejmodernějšího studia ve střední Evropě provázejí diváky desítky moderátorů a novinářů.

Po necelém roce fungování (v březnu 2021) oslovila multiplatforma CNN Prima NEWS celkem rekordních 7 730 000 lidí. Doslova raketový růst zaznamenal na české mediální scéně web CNN Prima NEWS, který již první měsíc po startu navštívilo přes milion reálných uživatelů (1,2 mil. RU). V říjnu atakoval hranici dvou milionů reálných uživatelů, v lednu 2021 se s 3 152 964 RU zařadil mezi ostřílené zpravodajské matadory a v dubnu se s 3 755 800 reálnými uživateli probojoval mezi TOP 3 zpravodajské weby. 6. dubna 2021 web překonal návštěvnost 1 mil. RU denně!

V roce 2023 má CNN Prima NEWS za sebou třetí, a zatím nejúspěšnější rok od svého vzniku. Díky několika náročným projektům, jako například netradičně zpracovanému zpravodajství ke komunálním volbám, a zejména velkolepě pojatým prezidentským volbám, přibýval i počet diváků. Sledovanost televizního kanálu již třetí kalendářní rok v řadě roste a v roce 2023 zatím průměrně dosáhla na 2% share v CS 15+. Řadu rekordů ve sledovanosti překonaly i jednotlivé pořady v čele s diskusní Partií Terezie Tománkové, kterou v letošním roce několikrát sledovala čtvrtina všech diváků u obrazovek. Daří se i onlinu – web CNNPrima.cz se od svého startu drží mezi nejnavštěvovanějšími zpravodajskými weby v Česku, v měsíčních číslech to zatím dotáhl nejvýše na 3,9 milionu reálných uživatelů. I díky velkému zásahu na sociálních sítích oslovuje v roce 2023 celá multiplatforma měsíčně v průměru 7 milionu lidí.

Sociální sítě jsou nezbytnou součástí multiplatformy CNN Prima NEWS a pomáhají oslovit sociální skupiny, které stále častěji hledají informace a zprávy v online prostředí. CNN Prima NEWS můžete sledovat na Facebooku, Instagramu, TikToku, YouTube a Twitteru.

Mezi klíčové pořady multiplatformy CNN Prima NEWS patří HLAVNÍ ZPRÁVY se zpravodajským souhrnem celého dne, společenský magazín SHOWTIME, diskusní Partie Terezie Tománkové, zpravodajsko-publicistický pořad 360°, ranní show NOVÝ DEN, diskusně politické K věci a Co na to premiér, ekonomický pořad Co na to vaše peněženka, Zprávy z regionů, Prima Česko, Prima SVĚT.

CNN Prima NEWS pravidelně boduje u diváků díky rozsáhlým speciálům u příležitosti významných domácích i světových událostí. V minulosti to byly například prezidentské i parlamentní volby, válka na Ukrajině, korunovace britského krále Karla III., ale i přírodní neštěstí či významné starty kosmických lodí. CNN Prima NEWS klade důraz na to, aby se vysílaná témata týkala diváků a aby byly informace snadno srozumitelné. I proto zpravodajský tým používá moderní technologie, jako je rozšířená realita (AR), díky které se ve studiu CNN Prima NEWS v minulosti objevily v reálné velikosti například tanky, vesmírné lodě či kočár, který používají britští panovníci.

Pro multiplatformu CNN prima NEWS je důležité propojení jednotlivých částí – televize, online zpravodajství i sociálních sítí. Diváci tak mají možnost díky QR kódům na obrazovce zjistit detaily o tématech, na která v reportážích nezbylo tolik času, nebo hlasovat v anketách, jako tomu bylo při hlasování v předvolebních debatách. Důležitá je i spolupráce se Střediskem empirických výzkumů STEM a agenturou STEM/MARK, které dodávají redakci velmi zásadní data. Díky jejich predikcím například oznámila CNN Prima NEWS jméno nového českého prezidenta po volbách v lednu 2023 jako první s jistotou už při sečtení pouhých 6,66 % hlasů. A už v tu chvíli určily konečný výsledek s přesností na dvě desetinná místa – stejně jako v prvním kole voleb.

Prima COOL

Celoplošný televizní kanál Prima COOL vysílá od 1. dubna 2009. Programové schéma kanálu je zaměřeno na filmy, kultovní či geekovské seriály a zábavné pořady. Typickými diváky jsou mladí muži.

Styl komunikace kanálu Prima COOL se od začátku vymyká běžnému pojetí televizních stanic. Grafická podoba pracuje s jednoduchými grafickými prvky, kombinují v sobě humor a nadsázku. První ocenění na sebe nenechalo dlouho čekat – cena veřejnosti v rámci prestižního designového ocenění Czech Grand Design za rok 2009. V roce 2010 získal kanál Prima COOL hned dvě stříbrné medaile na Promax/BDA Europe v Lisabonu. Grafika vytvořená studiem Oficina bodovala v kategoriích Nejlepší logo a Nejlepší branding. Super Brand Council ohodnotil značku Prima COOL cenou Czech Superbrands 2016. Tematický kanál se tak řadí mezi značky s vynikající pověstí na lokálním trhu.

Vlajkovou lodí kanálu je bezesporu seriál Simpsonovi, který popisuje dobrodružství animované rodinky ze Springfieldu. První díl se na COOLu objevil na Nový rok 2010. Tento nejdéle vysílaný animovaný americký seriál na televizní obrazovce baví diváky natolik, že Prima COOL několikrát vysílala i maratóny aneb nahuštěné formáty žluté zábavy. Každý čtvrtek pak Prima COOL nabízí divákům COOLtovní movies.

COOLácké projekty

V roce 2011 se na Prima COOL objevují také pořady z vlastní tvorby. Prvním kouskem byl herní pořad RE-PLAY. Další pořad pro milovníky krásných rychlých strojů – Moto cestou necestou – vznikl o dva roky později. Třetím formátem, který přichází v roce 2014, je gamingová show Applikace. Od července roku 2011 běží na Prima COOL ve večerních hodinách jeden z nejstarších primáckých pořadů, Autosalon, který se vyznačuje svérázným humorem redaktorů. Od roku 2017 běží ve večerních hodinách improvizační show PARTIČKA s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem a Ondřejem Sokolem v hlavních rolích. V lednu 2020 pak Prima COOL začala vysílat drsnou reality show I AM FIGHTER. V únoru téhož roku Prima COOL nabídla divákům vůbec první seriál z vlastní tvorby s názvem Po hlavě. Dalším počinem na poli vlastní tvorby se téhož roku stal sociologický projekt EXPERIMENT 21. Na jaře 2021 dorazila na Prima COOL bláznivá talkshow Nečum na mě show s moderátorem – plyšovým maňáskem Adolfeenem. V roce 2022 byl uveden zábavný pořad Mezi COOLKy, cestopisný pořad s Pepou Vrtalem Fotr na tripu, soutěžně zábavný pořad Blondýna, Kutil a Zabiják a zábavný stand-up K.O.MICI, originální talk show mentalisty Radka Bakaláře Magic Show. Na jaře 2023 jsou vysílány svižný komediální formát WTF: Welmi trapné ftipy a talkshow z prostředí sportu Šatna.

COOLtovní akce

Od roku 2014 se Prima COOL stává také pořadatelem a partnerem mnoha kulturních akcí. Nejprve na apríla pořádala pro své fanoušky COOL Day – hudebně gamingovou oslavu narozenin a projekt bestCOOLfest, kde diváci hlasovali pro nejlepší festival léta. Obdobnou anketou byl bestCOOLpark, v níž pro změnu milovníci zimních sportů volili nejlepší skiareál v ČR. Dalším COOLáckým projektem byl YOU FEST v Průmyslovém paláci v Praze (2016–2019) – festival zaměřený na mladé lidi, kterým nabídl porci zábavy formou špičkových českých kapel, vystoupení předních youtuberů a gaming zones. Od roku 2020 pořádá na Smíchovské náplavce adrenalinovou show COOLIFE FEST, kde je prezentována elita freestyle sportů. Součástí je i MČR v BMX minirampě a nechybí ani četná hudební vystoupení, přednášky či výstavy.

Prima MAX

Pátý kanál skupiny Prima s převážně filmovým obsahem, Prima MAX, svým divákům servíruje filmy jako na zlatém podnose. Své vysílání zahájil 20. 11. 2015 českou televizní premiérou hitu Vlk z Wall Street, kterou si nenechalo ujít 135 tisíc diváků v CS 15+ s podílem na sledovanosti 3,98 %.

Podle vysílacího schématu Prima MAX jsou pondělky věnovány lehčímu žánru, tedy komediím. Úterky se nesou v duchu akčních a krimi filmů, zatímco středy se blýskají exkluzivním obsahem v podobě oscarových a hollywoodských trháků. Čtvrteční večery ovládly české filmy, ať už se jedná o žhavé novinky či již legendární klasiky. Od pátku do neděle diváky čeká pestrá nabídka filmových hitů.

Oslavu sedmých narozenin kanálu podpořila skupina Prima marketingovou kampaní, zdůrazňující žánrovou pestrost, kterou Prima MAX divákům svými filmy přináší. Komunikační mix kampaně zahrnuje printové inzerce, venkovní reklamu po celé České republice i silnou komunikaci na sociálních médiích. Všechny vizuály spojuje jednotný slogan, který si hraje se šťastnou narozeninovou číslovkou sedm: „Sedm let filmového štěstí.“

Značku Prima MAX uvidíte i mimo televizní obrazovky, jedinečný letní projekt MAX kino mohou diváci od roku 2016 navštěvovat na střeše Centra Černý Most. Každý čtvrtek večer v průběhu léta jsou zcela zdarma promítány oblíbené filmy a nechybí bohatý doprovodný program. Stejně jako ostatní akce z portfolia skupiny Prima letní kino pořádá sesterská agentura SOLOOTIONS.

Prima KRIMI

V pořadí osmý kanál skupiny Prima začal vysílat na Velikonoční pondělí 2. dubna 2018. Je zaměřen převážně na zahraniční seriály s detektivní tematikou a navazuje na jejich předchozí úspěchy na kanálu Prima LOVE. Zajímavostí je, že skupina Prima slaví jeho narozeniny vždy v jiném termínu na Velikonoční pondělí.

Divákům kanál Prima KRIMI přináší oblíbené seriály jako Sběratelé kostí, Námořní vyšetřovací služba nebo Vraždy v Brokenwoodu. Milovníci klasiky nedají dopustit na Julii Lescautovou, Vraždy v Midsomeru, MacGyvera nebo Big Bena.

Grafiku pro kanál Prima KRIMI vytvářelo audiovizuální studio DEPARTMENT. Grafika od světově uznávaného ilustrátora Pavla Fuksy navazuje na aktuálně populární styl – grafiku 60. a 70. let minulého století. Hlavní grafický motiv kanálu Prima KRIMI je oko, které je neustále zvídavé a pátrající. Grafika kanálu byla oceněna na Venice TV Award 2018, kde získala cenu v kategorii Program Promotion, a na Art Directors Club Czech Republic Creative Awards 2019, kde získala stříbrné ocenění v kategorii Motion Design. Nominována byla i na cenu Czech Grand Design 2018. Hudbu k novému kanálu složil Jan P. Muchow, držitel čtyř ocenění Český lev za nejlepší filmovou hudbu.

Prima LOVE

Prima LOVE je třetím spuštěným kanálem skupiny Prima, jeho vysílání bylo zahájeno 8. března 2011 na Den žen s mottem „Mezi námi děvčaty“. Kanál Prima LOVE se od 2. dubna 2018 vrátil ke svým kořenům a vysílá především romantickou a odpočinkovou tvorbu pro všechny ženy a dívky. Barva grafiky i loga se opět vrátila k magentové růžové.

Jméno kanálu LOVE vzniklo ze zkratky vytvořené ze slov: Láska, Osudy, Vztahy, Emoce. Prima LOVE byla původně zaměřena na všechny ženy ve věku 15–44 let, které se chtějí bavit při sledování těch nejlepších seriálů, pořadů a filmů, a to v časech, které jsou pro ně co nejkomfortnější. První vysílací schéma obsahovalo například seriály Chirurgové, Zoufalé manželky či Ally McBealová. V roce 2015 se positioning kanálu posunul na CS dospělí 15–65 let, a s tím na konci roku 2015 přišla i nová grafika a původní magentové logo nahradila fialová barva.

Za dobu vysílání kanálu si na své přišly divačky milující jak telenovely v čele se Zasněnou láskou, tak i takové stálice, jako byla Tisíc a jedna noc. Vžít se mohly do vztahů v rodinných klanech v seriálech McLeodovy dcery či Ranč Heartland, zavzpomínat po boku Doktorky Quinnové či se podívat do skotské minulosti v romantickém seriálu Cizinka. Nepřišly ale ani o intriky v hvězdně obsazené Zlé krvi s Jessicou Lange a Susan Sarandonovou, natož o pořádnou porci vzrušení v sérii Já, společnice. Lásku si užily a trable překonaly s humorem díky Lorelei a Rory Gilmorovým. Seznam je takřka nekonečný a kanál Prima LOVE za dobu svého vysílání přinesl svým divačkám nejen zamilované seriály, ale i filmy od bohyň zamilované tvorby Rosamunde Pilcherové, Danielle Steelové či od Katie Fforde.

Z vlastní tvorby mohli diváci na Prima LOVE vidět kulinární pořad Božské dorty od Markéty, později i NEW LOOK s Evou Decastelo či pořad Máma nad věcí s Agátou Prachařovou, doku-reality o svatbách Den jak sen či o cestě ke kráse za pomoci špičkových odborníků Vysněná krása.

Prima LOVE se však divačkám věnuje i mimo televizní obrazovky – od roku 2013 je generálním partnerem charitativního AVON Pochodu. Od roku 2017 Prima LOVE slaví své narozeniny na 1. máje eventem LOVE DAY v pražské Grébovce, který si doslova zamilovaly tisíce návštěvníků.

Prima STAR

Desátý kanál Prima STAR začal vysílat v pondělí 14. června 2021. Divákům přináší to nejlepší z vlastní tvorby skupiny Prima.

Přehledně uspořádané vysílací schéma nového kanálu nabídne divákům po obědě dávku jejich oblíbených seriálů Rodinná pouta a Modrý kód. K odpolední kávě přinese hned tři pořady o vaření – Prostřeno! (o víkendech s VIP hosty), S Italem v kuchyni a Božské dorty od Markéty. V podvečer pobaví oblíbené Carusošou, dramatické příběhy představí Křižovatky života a lidem s pohnutým osudem pomůže Jak se staví sen. O víkendech diváky místo Křižovatek života pozve do více či méně exotických destinací cestovatelská doku-reality Ženy na cestách. V hlavním vysílacím čase pobaví Jiří Krampol a jeho hvězdní hosté v Nikdo není dokonalý, ve všední dny i show To je fór!, o víkendech pak Telebazar. Následovat budou ty nejlepší primácké talk show, mezi nimiž pak přelom dne završí Trní, které se nebude vyhýbat ani odvážnějším tématům.

Grafickou výbavu pro kanál vytvořilo audiovizuální studio DEPARTMENT, které stojí i za grafikou většiny kanálů skupiny. Symbolem Prima STAR je, jak už název napovídá, hvězda – známka a ocenění toho nejlepšího, co kdy v rámci Primy vzniklo. Fialová barva značí srdečnost, tedy naznačuje, že program Prima STAR bude srdeční záležitostí.

Prima ZOOM

Prima ZOOM začala vysílat 1. února 2013 jako čtvrtý kanál skupiny Prima. V tu dobu se jednalo o jedinou bezplatnou dokumentární stanici v České republice. Průměrný celodenní share Prima ZOOM je 1,96 % v CS 15–69 let.

Ve čtrnácti tematických blocích divákům pravidelně nabízí nejlepší dokumenty od světových produkčních společností v čele s BBC, National Geographic, Discovery nebo ZDF, ale i oblíbenou českou tvorbu. Kanál sledují především muži (66 %) a sledující patří převážně do prémiové socioekonomické skupiny A nebo B (25 % diváků).

Prima ZOOM je také mediálním partnerem prestižních akcí a institucí, např. Prima ZOOM WorldFilm – cestovatelský festival v rámci Holiday World, Expediční kamera, Czech Press Photo, Czech Nature Photo, Czech Photo Center, World Press Photo, Festival Banff, Cestopis roku (Cena Hanzelky a Zikmunda) či Krokodýlí ZOO Protivín a další.

Prima ZOOM navíc podporuje vlastní českou dokumentární tvorbu, která patří mezi divácky nejúspěšnější pořady – např. Miroslav Zikmund: Cesta stoletím, Utajené příběhy českých dějin, Srdcaři v Africe, Srdcaři na severu, Tatra kolem světa 2, Polární putování s Petrem Horkým, které představuje jeho dobrodružství v Antarktidě.

Brand Prima ZOOM doplňuje stejnojmenný časopis zaostřený na poznání, který jako exkluzivní čtvrtletník vychází od května 2018. Jeho šéfredaktorkou je uznávaná novinářka, fotografka a válečná reportérka Lenka Klicperová. Kromě tematických článků, které odrážejí pestrou programovou nabídku TV kanálu, přináší vždy unikátní rozhovor s významnou českou osobností. V loňském roce se na obálce prestižního magazínu nejen o přírodě, historii a vědě objevili zpěváci Marie Rottrová, Dan Bárta, Vojtěch Dyk a jaderná inženýrka Dana Drábová. V letošním prvním, březnovém vydání se můžete těšit na prémiový rozhovor s hercem Markem Němcem. Titul vydává skupina Prima podobně jako ostatní časopisy pod hlavičkou agentury SOLOOTIONS.

Prima SHOW

Jedenáctý kanál Prima SHOW vysílá od pondělí 25. října 2021.

Volně dostupný televizní kanál Prima SHOW se ve svém programovém schématu zaměřuje na žánr reality show. Nový kanál oslovuje mladé diváky, především ženy, ať už prostřednictvím původních nebo zahraničních show. K prvním narozeninám divákům nadělil doku-reality show Den jak sen, popisující svatební přípravy budoucích novomanželů či nově pojatou show o výběru královny krásy Hledá se Miss, Na úspěch LIKE HOUSE navázal pořad LIKE HAF, kde čtyři zamilované páry a jejich mazlíčci v jedné vile soutěžili o titul nejlepší influencerské rodinky.

Z vlastní tvorby představil sérii české show LIKE HOUSE 2 s Agátou Hanychovou v čele nové party influencerů a denní formát Královny butiků s tipy předního českého stylisty Filipa Vaňka. Nechybí ani ty nejlepší zahraniční show – Amerika hledá topmodelku, Výměna manželek nebo Tyhle šaty beru.

Prima +1

Kanál Prima +1 umožňuje sledování pořadů hlavního kanálu Prima s hodinovým časovým posunem.

Kanál Prima +1 byl spuštěn 7. prosince 2016 exkluzivně pro předplatitele satelitního operátora Skylink. V současnosti jej mohou sledovat všichni diváci v rámci pozemního vysílání DVB-T2 i zákazníci UPC/Vodafone.

Prima SK

Prima SK

Skupina Prima spustila 23. ledna 2017 nový kanál Prima PLUS, jehož vysílání je směřováno na území Slovenska. Na jaře roku 2024 se stanice přejmenovala na Prima SK.

Stanici si může naladit 1,4 mil. slovenských domácností s placenými televizními službami. Podle vysílacího schématu je program Prima PLUS, resp. Prima SK složen především z pořadů vlastní tvorby televize Prima, ať již jde o oblíbené seriály, zpravodajské pořady, zábavné show, kulinární či hobby pořady. Obchodním zastupitelstvím Primy PLUS je JOJ Group.

Prima COOL SK

Prima COOL SK

Skupina Prima na Slovensku zahájila 27. května 2024 vysílání kanálu Prima COOL SK, který přináší zábavu zejména pro mladší muže.

Originální komediální seriály, zábavné pořady, motoristické a cestovatelské magazíny, pohled na často drsnou realitu, ale také legendární sci-fi. To je úvodní programová nabídka televizního kanálu skupiny Prima, určeného pro slovenský televizní trh. Kanál Prima COOL SK se zaměří zejména na mladšího a mužského diváka.

Prima LOVE SK

Prima LOVE SK

Na podzim 2024 přinese skupina Prima na Slovensko další kanál, tentokrát romantický Prima LOVE SK.

Láska, vášeň a romantika – to je oblíbený kanál Prima LOVE zaměřený na ženy, který bude nově dostupný i na Slovensku. Zamilované filmy, seriály plné napětí a dojemné lidské příběhy, to všechno nabízí Prima LOVE SK svým divačkám.