Prima LOVE

Prima LOVE je třetím spuštěným kanálem skupiny Prima, jeho vysílání bylo zahájeno 8. března 2011 na Den žen s mottem „Mezi námi děvčaty“. Kanál Prima LOVE se od 2. dubna 2018 vrátil ke svým kořenům a vysílá především romantickou a odpočinkovou tvorbu pro všechny ženy a dívky. Barva grafiky i loga se opět vrátila k magentové růžové.

Jméno kanálu LOVE vzniklo ze zkratky vytvořené ze slov: Láska, Osudy, Vztahy, Emoce. Prima LOVE byla původně zaměřena na všechny ženy ve věku 15–44 let, které se chtějí bavit při sledování těch nejlepších seriálů, pořadů a filmů, a to v časech, které jsou pro ně co nejkomfortnější. První vysílací schéma obsahovalo například seriály Chirurgové, Zoufalé manželky či Ally McBealová. V roce 2015 se positioning kanálu posunul na CS dospělí 15–65 let, a s tím na konci roku 2015 přišla i nová grafika a původní magentové logo nahradila fialová barva.

Za dobu vysílání kanálu si na své přišly divačky milující jak telenovely v čele se Zasněnou láskou, tak i takové stálice, jako byla Tisíc a jedna noc. Vžít se mohly do vztahů v rodinných klanech v seriálech McLeodovy dcery či Ranč Heartland, zavzpomínat po boku Doktorky Quinnové či se podívat do skotské minulosti v romantickém seriálu Cizinka. Nepřišly ale ani o intriky v hvězdně obsazené Zlé krvi s Jessicou Lange a Susan Sarandonovou, natož o pořádnou porci vzrušení v sérii Já, společnice. Lásku si užily a trable překonaly s humorem díky Lorelei a Rory Gilmorovým. Seznam je takřka nekonečný a kanál Prima LOVE za dobu svého vysílání přinesl svým divačkám nejen zamilované seriály, ale i filmy od bohyň zamilované tvorby Rosamunde Pilcherové, Danielle Steelové či od Katie Fforde.

Z vlastní tvorby mohli diváci na Prima LOVE vidět kulinární pořad Božské dorty od Markéty, později i NEW LOOK s Evou Decastelo či pořad Máma nad věcí s Agátou Prachařovou, doku-reality o svatbách Den jak sen či o cestě ke kráse za pomoci špičkových odborníků Vysněná krása.

Prima LOVE se však divačkám věnuje i mimo televizní obrazovky – od roku 2013 je generálním partnerem charitativního AVON Pochodu. Od roku 2017 Prima LOVE slaví své narozeniny na 1. máje eventem LOVE DAY v pražské Grébovce, který si doslova zamilovaly tisíce návštěvníků.