Buďte součástí Prima týmu

Jsme aktuálně jednou z nejsilnějších mediálních společností v ČR. Vysíláme na 11 televizních stanicích. Provozujeme portfolio 20 webů, patří nám více jak 50 aktivních účtů na sociálních sítích, vydáváme celou řadu tištěných časopisů a naší součástí jsou také některá nejznámější rádia jako Rádio Kiss, Radio 1, Beat, Spin, Signál, Country aj. Láká vás připojit se k nám a stát se součástí Prima rodiny? Tak neváhejte, možná vás čeká velká kariéra právě u nás!

Koho právě hledáme?

Nenašli jste vhodnou pozici, napište nám!

Hledáte jinou pozici nebo k nám chcete na praxi? Není nic jednoduššího, než nám napsat. Jednoduše vyplňte formulář, ke kterému se prokliknete skrze tlačítko níže. Vyplňte vše potřebné. Do přílohy případně vložte své CV. Budeme se těšit na možnou spolupráci.

Jak se stát součástí prima týmu

Najděte si u nás práci svých snů

Podívejte se na aktuální výpis našich volných pozic a pošlete nám svůj životopis. Prima bude, když nám pošlete i navíc pár slov o sobě.

Ozveme se Vám zpět

Naši personalisté se Vám brzy ozvou a společně doladíte termín na osobní pohovor, který bude probíhat v nových moderních kancelářích na Vinici ve Strašnicích.

Pohovor jak u maturity?
Vůbec ne!

Na pohovoru se s Vámi sejde personalista a manažer oddělení. Společně se pobavíte o Vašich i našich představách. Nebojte se zeptat, za případné otázky jsou plusové body!

Už jen krok od nástupu

Po pohovoru očekávejte zpětnou vazbu do pár dnů, případně pozvání do druhého kola, pokud je součástí výběrového řízení. Pokud se domluvíme na spolupráci, s personalistou se pak už dohodnete na podrobnostech ohledně nástupu.

Prima nováček

Gratulujeme! Právě jste se stali novým členem našeho týmu. V první nástupní den Vám pak na našem úvodním školení přiblížíme více naši společnost. A je to! No není to prima?
1
2
3
4
5

Proč k nám?

Táhneme za jeden provaz

Vzájemně si pomáháme, úspěchy nás posilují, motivujeme se navzájem a zkušenosti nás posouvají dále.

Naši kolegové se vždy do práce těší nejen na výborné kafe

A jako bonus jsme i eco-friendly!

Pracujeme v nových moderních kancelářích

Sídlíme na Vinici ve Strašnicích, které se rozkládají na ploše až 12 500 m².

Společně podporujeme i řadu charitativních projektů

Podporujeme charitativní projekty od svého vzniku ať už finančně, mediální prostorem nebo také prostřednictvím spolupráce se známými tvářemi.

Během roku pořádá Prima spoustu akcí

Rádi se jich spolu účastníme – Prima prostě žije!

Patricie Hodková 

Šéfproducentka zpravodajství

Našla jsem se v dynamickém prostředí televizního zpravodajství a publicistiky už před 8 lety a zodpovídám za výrobní složku. Do té se řadí ekonomická, provozní a organizační stránka výroby, a to včetně koordinace celého týmu zpravodajství a operativního řešení problémů.

Ve spolupráci s šéfredaktorem zpracovávám programové schéma kanálu CNN Prima NEWS. Od vysílání na Palmovce až po nynější zázemí na Vinohradech jsme se velice posunuli. Denně živě vysíláme o 825 minut víc než před čtyřmi lety. Ač se může zdát, že je výroba zpravodajství nudná a stále stejná, zažíváme zde pravý opak. Každý den je jiný. Nová témata, nové výzvy. Každý den se posouváme dále. A umístění naší zpravodajské multiplatformy v TOP 5 nejdůvěryhodnějších médií v celém Česku je toho důkazem.

Martin Dušek

Technik

Jsem součástí týmu režie, který se podílí na natáčení a vysílání zpravodajských a dalších pořadů TV Prima. Ať už jde o populární Partičku, Inkognito, Máme rádi Česko, nebo celodenní živé vysílání CNN Prima NEWS.

Před velkými projekty jako je např. Máme rádi Česko, Volby a další,  jsem součástí týmu, který zajištuje stavbu scény – po technické stránce. Výsledkem tak jsou například obří obrazovky, které dotváří velkolepý dojem, který naše pořady mají.

Harut Djalavian

Vedoucí kreativního oddělení v obchodě

Mým hlavním a Prima úkolem je vést náš tým tak, abychom pro klienty vytvářeli obchodní nabídky, které jim sednou a přinesou jim kýžený efekt. Jsme velmi kreativní a baví nás, když si můžeme vymyslet projekt, který má budoucnost a který je vytvořený exkluzivně na míru vybranému klientovi a zároveň je nezaměnitelný. Na Primě se nebojíme, ani nedržíme při zdi a nejrůznější inovace jsou u nás na denním pořádku. A navíc umíme zajistit, aby naši klienti byli vidět napříč mediálním trhem přesně tam, kde mají a nemuseli hledat složitosti. Vše za ně totiž vyřídíme. Je něco víc Prima?

Klára Donné

Dramaturg dabingu

Jako dramaturg sedím na dvou židličkách. Zajišťuju dramaturgii dabingu pro převzaté pořady jak pro terestrické (televizní) vysílání, tak i pro naši novou VOD platformu prima+.  Nad rámec své práce pracuju s projektovou producentkou Zuzanou Palouš Seifertovou na exkluzivní spolupráci skupiny Prima s FAMO v Písku. Pro představu se například podílím na interních i externích propagačních materiálech, mám na starosti komunikaci se studenty a pořádám pro ně i krátké přednášky v rámci odborných stáží na Primě. 🙂

Jaké vybrané benefity u nás můžete získat

5 týdnů dovolené

Na odpočinku našich zaměstnanců nám záleží.

Stravenkový paušál

Protože příspěvek na stravování zaměstnanci ocení nejen při návštěvě našeho bistra, ale i v jídelně či restauraci v okolí.

Široká nabídka školení

Protože rozvoj našich lidí je pro nás důležitý.

Příspěvek na Cafeterii / Multisport kartu

Protože na sport nebo jiné aktivity zaměstnancům rádi přispějeme.

Premium prima+

Protože chceme být v obraze, co u nás letí. Proto si můžeme pustit jakýkoliv film či seriál v předpremiéře.

Pružná pracovní doba / homeoffice

Protože kvalitně odvedená práce je pro nás klíčová.

Firemní školka

Protože nastavený work-life balance je prvním krokem, jak naše zaměstnance podpořit během návratu do práce.

Příspěvek na životní / penzijní připojištění

Protože myslíme na budoucnost našich lidí.

Prima volňásky

Protože naši zaměstnanci si po práci zaslouží i prima zábavu.

Společné snídaně, které nám naladí Prima den

Těšit se můžete na naše pravidelné tematicky laděné snídaně, kde se vždy rádi dozvíme něco nového napříč odděleními a lépe se tak všichni poznáme.

Moderní technické vybavení

televizní studia
0
rozhlasových studií
0
datových a televizních portů
0 km
síťových portů
0

Dále osvětlení prostor zajištěno pomocí LED technologie a konstrukce navrženy s akustickým útlumem… nejen těmito čísly a informacemi se může chlubit naše technika.

Kde sídlíme?

Najdete nás v nově zrekonstruovaných prostorách polyfunkčního objektu VINICE sídlíme jako skupina Prima od podzimu 2019 a disponujeme prostory o rozloze 12 500 m2 na 6 podlažích. Velkorysé kancelářské prostory se nacházejí ve 4 nadzemních patrech. Technické a provozní zázemí televize se nachází ve 2 podzemních podlažích, kde mohou zaměstnanci parkovat auta či kola. Kromě 3 televizních studií se v budově nachází i 6 rozhlasových studií, Fresh kavárna, dětská skupina Primáček a 12 zasedacích místností pro pracovní jednání. Prohlédněte si níže, jak to u nás vypadá.

Kde nás najdete?

Sídlo společnosti

FTV Prima, spol. s r. o.
Vinohradská 3217/167
Strašnice, 100 00 Praha 10
Česká republika

Personální oddělení TV Prima