Prima MAX

Pátý kanál skupiny Prima s převážně filmovým obsahem, Prima MAX, svým divákům servíruje filmy jako na zlatém podnose. Své vysílání zahájil 20. 11. 2015 českou televizní premiérou hitu Vlk z Wall Street, kterou si nenechalo ujít 135 tisíc diváků v CS 15+ s podílem na sledovanosti 3,98 %.

Podle vysílacího schématu Prima MAX jsou pondělky věnovány lehčímu žánru, tedy komediím. Úterky se nesou v duchu akčních a krimi filmů, zatímco středy se blýskají exkluzivním obsahem v podobě oscarových a hollywoodských trháků. Čtvrteční večery ovládly české filmy, ať už se jedná o žhavé novinky či již legendární klasiky. Od pátku do neděle diváky čeká pestrá nabídka filmových hitů.

Oslavu sedmých narozenin kanálu podpořila skupina Prima marketingovou kampaní, zdůrazňující žánrovou pestrost, kterou Prima MAX divákům svými filmy přináší. Komunikační mix kampaně zahrnuje printové inzerce, venkovní reklamu po celé České republice i silnou komunikaci na sociálních médiích. Všechny vizuály spojuje jednotný slogan, který si hraje se šťastnou narozeninovou číslovkou sedm: „Sedm let filmového štěstí.“

Značku Prima MAX uvidíte i mimo televizní obrazovky, jedinečný letní projekt MAX kino mohou diváci od roku 2016 navštěvovat na střeše Centra Černý Most. Každý čtvrtek večer v průběhu léta jsou zcela zdarma promítány oblíbené filmy a nechybí bohatý doprovodný program. Stejně jako ostatní akce z portfolia skupiny Prima letní kino pořádá sesterská agentura SOLOOTIONS.