Vodafone

Prima spojení! Vodafone přináší jako jediný operátor na trhu streamovací službu prima+

21. května, 2024

Vodafone TV přidává od 21. května do svého názvu znaménko plus. Od nynějška tak bude součástí každého balíčku Vodafone TV+ i předplatné videoslužby prima+, a to rovnou v jejím nejvyšším standardu PREMIUM. Diváci se mohou těšit na originální tvorbu skupiny Prima, kterou uvidí dříve než v televizi a bez reklam, na více než 2000 českých i zahraničních titulů i na archiv odvysílaných pořadů TV Prima. Cena je přitom nejlepší na trhu.

Videoplatforma prima+ PREMIUM vyjde běžně na 149 korun měsíčně, diváci Vodafone TV+ ji ale nově získají jako součást svého televizního balíčku. Ten přitom přináší více než stovku programů za cenu od 220 korun měsíčně, což spolu s dnešní novinkou znamená nejvýhodnější nabídku na trhu. Kdokoli si pořídí Vodafone TV+, automaticky dostane i kupón na předplatné prima+ PREMIUM. Najde ho v samoobsluze Můj Vodafone. 

„Těší mě, že můžeme divákům jako první z operátorů dopřát nadstandardní zábavu s prima+ PREMIUM bez reklam. Její zařazení do Vodafone TV potvrzuje naše zaměření přinášet zákazníkům to nejlepší z televizního obsahu pro celou rodinu,” říká Violeta Luca, generální ředitelka společnosti Vodafone Czech Republic.

„Spolupráce s Vodafonem je pro platformu prima+ přelomová. Jako první na trhu nabízíme divákům kombinaci služeb placené televize a videoplatformy už v základním balíčku. Zákazníci mohou sledovat exkluzivní premiéry našich seriálů i předpremiéry oblíbených pořadů, jako jsou například Prostřeno! nebo ZOO. Již na začátku června přinášíme pokračování oblíbeného seriálu z prostředí pivovaru – Hořký svět,“ uvádí Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Dříve než ostatní
Některé nové pořady a televizní klasiky mohou diváci s prima+ vidět dříve, než se vůbec objeví v běžném vysílání. Náskok mohou získat například fanoušci Prima Partičky, Mikýře v jeho zábavném pořadu Mikýřova hysteorie českých dějin, příznivci Inkognita či Fotra na tripu.

V červnu se mohou pobavit u českých filmových novinek – komedie Jedeme na teambuilding a Matka v trapu.

Exkluzivní pořady

Zájemci ve videoslužbě prima+ najdou exkluzivní pořady, které nejsou k vidění na žádné jiné platformě. Příkladem jsou oblíbené detektivní seriály Zákony vlka, Poslední oběť, Půlnoční zpověď nebo krimi tematika z prostředí potápěčů Pod hladinou. Dalším originálním seriálem je Sedm schodů k moci – příběh o ženě, která cílevědomě vyšplhala až na neoficiální pozici „nejmocnější ženy v zemi“, pochází z pera investigativních novinářů Josefa Klímy a Lenky Hornové. Shoda s jistým politickým prostředím a konkrétními událostmi je prý zcela náhodná.

Netradiční námět přináší seriál Banáni. Děj se odehrává v příhraničním supermarketu, kde zaměstnanci najdou šokující zásilku kokainu v banánech z Kolumbie. I přes počáteční pochybnosti se rozhodnou začít drogy prodávat, a to s sebou přináší řadu zápletek a komických situací. Seriál získal speciální ocenění od poroty na španělském filmovém festivalu Carballo Interplay.

Vedle prémiové produkce přináší služba prima+ bez reklam i desítky nových a starších pořadů z dílny skupiny Prima, přes 2000 českých i zahraničních titulů, archiv odvysílaných pořadů TV Prima, přehrávání ve Full HD kvalitě i předpremiéry vybraných pořadů. Více na primaplus.cz.

Vodafone TV lze sledovat až na šesti zařízeních současně

Balíček Vodafone TV+ obsahuje nejen přes sto televizních programů a předplatné prima+ PREMIUM. Součástí televize od Vodafonu je také vlastní Vodafone videotéka bez reklam, přehrávání až 7 dní zpětně, aplikace do tabletu, mobilu, chytré televize a TV lze sledovat také přes webový prohlížeč. Každý zákazník Vodafone TV má automaticky k dispozici funkci nahrávání pořadů. Pro své nahrávky má virtuální prostor o velikosti 100 hodin a platnost nahrávek je 90 dní.

Diváci ocení i funkce Chromecast a Airplay, které umožňují streamovat obsah na větší obrazovku. Vodafone TV je možné sledovat až na šesti zařízeních současně. Mnoho funkcí nabízí set-top box Vodafone TV 3, který promění každou “hloupou” televizi v centrum multimediálního světa zábavy díky operačnímu systému Android s funkcí Google Asistent.

Nejlepší cenu získá ten, kdo má od Vodafonu mobilní tarif nebo pevný internet

Kdo má od Vodafonu mobilní tarif nebo pevné internetové připojení, získá Vodafone TV+ za 220 korun měsíčně, samostatně služba vyjde na 390 korun měsíčně.

Aplikace prima+ se na Vodafone set-top-boxech divákům objeví automaticky.

Více na webu www.vodafone.cz/televize.

O společnosti Vodafone

Vodafone je telekomunikačním lídrem v Evropě a Africe. Naším cílem je „spojovat pro lepší budoucnost“ a naše odborné znalosti a rozsah působení nám dávají jedinečnou příležitost dosáhnout pozitivní změny pro společnost. Naše sítě udržují rodiny, přátele, firmy i vlády ve spojení a hrajeme zásadní roli při udržování chodu ekonomik a kritických odvětví, jako je vzdělávání a zdravotní péče. Vodafone je největším operátorem mobilních a pevných sítí v Evropě a Africe. Poskytujeme mobilní a pevné služby více než 300 milionům zákazníků v 15 zemích a v dalších 43 zemích spolupracujeme v oblasti mobilních sítí s partnery. Máme jednu z největších platforem internetu věcí na světě. V Africe obsluhují naše finanční technologické nástroje přes 76 milionů zákazníků v osmi zemích – spravují tak více transakcí než kterýkoli jiný poskytovatel.

V České republice poskytuje Vodafone služby více než 4,5 milionu zákazníků – zhruba 4 miliony připadají na mobilní služby, dalších přibližně 700 tisíc na fixní služby, kde Vodafone posílil svou pozici po integraci společnosti UPC Česká republika. Podporujeme diverzitu a inkluzi prostřednictvím našich politik v oblasti mateřské a rodičovské dovolené, celosvětově s pomocí internetového připojení posilujeme postavení žen a obecně zlepšujeme přístup ke vzdělání a digitálním dovednostem. Respektujeme všechny jednotlivce bez ohledu na rasu, etnickou příslušnost, zdravotní postižení, věk, sexuální orientaci, genderovou identitu, kulturu nebo náboženství.

Vodafone rovněž dělá významné kroky ke snížení dopadu svého podnikání na planetu. Jde například o nákup 100 % elektřiny z obnovitelných zdrojů po celém světě i o opětovné použití, další prodej nebo recyklaci 100 % našeho nadbytečného síťového vybavení nejpozději od roku 2025. Firma také postupně snižuje emise skleníkových plynů z provozu i z dodavatelského řetězce. Díky těmto krokům chce Vodafone dosáhnout nejpozději v roce 2040 uhlíkové neutrality. Více informací na www.vodafone.cz.