Webová stránka kanálu Prima COOL

Na webu Prima COOL najdete vše, co zrovna letí éterem televize Prima COOL. A mnohem víc, web Prima COOL vás bude bavit neotřelými tématy i informacemi ze světa filmu a nových technologií. A jestli milujete esport, Prima COOL bude váš nejlepší parťák. Navíc nabízí unikátní možnost propojení inzertního obsahu s oblíbenými pořady vysílanými v televizi, a to skrze online prostředí.

Seriálové pecky jako Simpsonovi, Teorie velkého třesku, Futurama, Narcos, zábavné pořady jako Top Gear či Autosalon, a ty nejnovější informace o nich, to je web Prima COOL. Dozvíte se také nejzásadnější novinky ze světa filmu, zábavy a informačních technologií.

Pro své čtenáře připravuje on-line speciály k událostem v esportu, letním festivalům a zimním sportovním akcím. Již tradicí je několikaměsíční soutěž v jednom z nejpopulárnějších esportových titulů CS:GO, Tipsport COOL Liga. Na webu Prima COOL najdete denně nový zábavný obsah s unikátním designem, „cool“ jazykem, trendy a tématy, která zajímají všechny mladé. Ze své podstaty je web Prima COOL silně provázaný se sociálními sítěmi a má velkou fanouškovskou základnou.

  • Jedinečné internetové formáty, které jinde nenajdete
  • Na českém trhu unikátní zaměření na esport s velkými možnosti oslovení publika a neotřelým zpracováním
  • Exkluzivní hosté
  • Vlastní televizní reality shows s úzkým napojením na online a sociální sítě

Kdo nás čte

Muži > ženy, 15 – 44

Reálných uživatelů: 1 371 989

Zdroj: NetMonitor – SPIR – Gemius, květen 2020

Možnosti spolupráce

Běžné reklamní formáty, jejichž specifikace naleznete na odkazu.

Speciální formáty: PR články, články, série článků / speciál složený z článků, videorozhovory či vlastní, na míru vytvořený videoobsah, online pořad na míru, rozhovory, soutěže, sponzoring stránky o pořadu či filmových tematických výběrů v rámci iPrima Videopůjčovny, eventy; podpora těchto formátů na sociálních sítích


Kde nás najdete