Banáni

Skupina Prima představuje divákům seriál s neotřelým námětem o nálezu kokainu mezi banány!

9. října, 2023

Skupina Prima pokračuje v natáčení úspěšných seriálů a pro diváky chystá další osvěžující novinku s naprosto unikátním námětem. Nový seriál Banáni vychází z reálné kauzy, kdy bylo v jednom ze supermarketů v krabicích s banány objeveno velké množství kokainu. Seriál Banáni od 18.10. na prima+.

Osmidílná černá komedie se pyšní i perfektním hereckým obsazením. Diváci se mohou těšit na Cyrila Dobrého, Sandru Novákovou, Ondřeje Malého, Petru Horváthovou, Marsella Bendiga, Naďu Konvalinkovou, Josefa Cardu, Leoše Nohu a mnoho dalších. Poprvé uvidí diváci seriál na prima+.

Režie se ujal úspěšný Vojtěch Moravec: „Jde o velmi zábavný seriál, opravdu volně natočený na motivy skutečné události, za mne by byl hřích nezafabulovat si nad tímto námětem a neudělat nějakou zábavnou sérii. Tady se producentům a autorovi povedl vytvořit velmi zajímavý příběh s krásnými postavami a je velká radost na tom pracovat. Moc se těším na to, až bude seriál dotočený a budeme na něm pracovat ve střižně.“

Osmidílný seriál se z velké částí odehrává v pohraničním supermarketu, ve kterém přeruší běžné předvánoční ráno šokující nález. Mladý skladník Jirka (Cyril Dobrý) objeví v banánech z Kolumbie kontraband kokainu stamilionové hodnoty. I přes počáteční pochybnosti se rozhodne začít drogy prodávat, a to s pomocí šéfové skladu Šárky (Sandra Nováková) a člena ochranky Iggyho (Ondřej Malý). Nezkušená trojice si po sérii neúspěšných pokusů vybuduje funkční model distribuce drog přímo na pokladně prodejny prostřednictvím plyšáčků – odměn z věrnostní akce marketu. Postupem času se ale začnou objevovat různé problémy a naprosto neuvěřitelné zápletky, které si diváci nemohou nechat ujít.

„Jsem ráda, že Prima přináší divákům seriál podle námětu, který tu ještě nebyl, a mají tak možnost sledovat něco naprosto nového. Banáni zcela jistě osloví i mladší publikum a věřím, že se opravdu pobaví,“ říká ředitelka výroby skupiny Prima Lucia Kršáková.

Seriál Banáni od 18. 10. na prima+.