Skupina Prima jmenovala nové jednatele Impression Media a WeLove Media

4. dubna, 2024

Skupina Prima představila nové jednatele ve společnostech Impression Media a WeLove Media. Stávající zástupci Roman Stolejda a David Bauckmann opouštějí vedení.

Novým jednatelem Impression Media se stává Hung Nguyen, zástupce ředitele online a ředitel online technologií skupiny Prima. Ten bude na této pozici působit spolu s Petrem Hatlapatkou, obchodním ředitelem online divize Media Clubu. Agendu programmatic reklamy přebírá Jan Durák, zatímco záležitostem kolem publishingu se bude věnovat Ondřej Ježek, vedoucí strategie digitálního obsahu skupiny Prima.

Do vedení WeLoveMedia se nově posouvá Petr Miláček, který bude kromě funkce jednatele zastávat roli CEO. Druhým jednatelem byl jmenován komerční ředitel skupiny Prima Vladimír Pořízek.

„Akvizice Impression Media a WeLove Media byla pro nás strategickým krokem, díky němuž jsme se stali dvojkou na poli online reklamy. Po roce, kdy se nám obě společnosti povedlo úspěšně začlenit do portfolia skupiny Prima, jsme se s Romanem Stolejdou a Davidem Bauckmannem dohodli, že se naše pracovní cesty rozdělí. Rád bych oběma pánům poděkoval za dosavadní spolupráci i pomoc při nastavování týmů i procesů a popřál jim mnoho dalších úspěchů jak v osobním, tak profesním životě,“ říká Vladimír Pořízek, komerční ředitel skupiny Prima.

„V průběhu spolupráce se ukázalo, že naše vize, cíle a směřování společnosti jsou odlišné od představ Media Clubu. V posledních letech jsme s Impression Media a WeLove Media ušli velký kus cesty – z malé agentury jsme vybudovali čtyřicetičlenný tým. Podařilo se nám obě společnosti zdárně zařadit do skupiny Prima a nastavit vzájemně fungující procesy i vylepšit online porfolio a inzertní produkty Media Clubu. Oběma společnostem, jak Impression Media, tak WeLove Media, přejeme nadále všechno dobré,“ dodává Roman Stolejda, dosavadní jednatel a zakladatel Impression Media a WeLove Media. 

Obchodní zastupitelství Impression Media bylo založeno v roce 2004 s cílem nabídnout reklamním zadavatelům inzertní formáty českých serverů pod hlavičkou jednoho subjektu. V roce 2023 bylo zařazeno do portfolia skupiny Prima, díky čemuž je mediální dům dvojkou na trhu online reklamy. Obchodně zastupuje více než 153 internetových serverů ze všech segmentů a umí oslovit až 6 609 943 uživatelů českého internetu měsíčně. Značka WeLove Media vznikla v loňském roce přejmenováním původní agentury Programmatic Media.