Rádia zastupovaná Media Clubem jsou nejposlouchanější ve všech krajích ČR

11. května, 2023

Mediální zastupitelství Media Club potvrdilo v aktuálních výsledcích Radioprojektu pozici lídra na rádiovém trhu. Share poslechovosti zastupovaných stanic dosáhl hodnoty 40,8 %. Týdně dokáže oslovit více než 62 % všech posluchačů v ČR, což je 4,643 milionu lidí ve věku 12+.

Jan Čadek, obchodní ředitel divize rádií Media Clubu, k aktuálním výsledkům dodává: „Máme radost, že rádia zastupovaná Media Clubem jsou úspěšná napříč celou republikou. To potvrzuje týdenní poslechovost v jednotlivých krajích. V každém regionu jsme úspěšnější a poslouchanější než komerční konkurence. Efektivní kampaně prostřednictvím rádii Media Clubu jsou jasnou volbou pro zadavatele.

Dlouhodobě nejúspěšnější rozhlasovou stanicí na trhu komerčních rádií je Rádio KISS, které opět rostlo, a to o 9 000 posluchačů denně a 16 000 týdně. Podíl na trhu má rádio KISS již druhým rokem nejvyšší ze všech nadregionálních rádií a dosahuje hodnoty 6,7 %.

Rádio Beat dosáhlo v aktuálních datech rekordní denní poslechovosti téměř 300 000 lidí. A suverénně si udržuje pozici nejposlouchanějšího rockového rádia na českém rádiovém trhu.