Prima připravuje 4. ročník BLUE STYLE PRIMA FESTu

Prima připravuje 4. ročník BLUE STYLE PRIMA FESTu a má pro vás skvělý vánoční dárek

30. listopadu, 2022

Letní rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST přináší zábavu pro celou rodinu a je ideálním dárkem pod stromeček. Udělejte si letní radost už v prosinci. Festival se opět uskuteční v největším zábavním parku Šikland na Vysočině. Dvoudenní akce pro všechny, kteří milují rodinné zážitky, nabídne v termínu 14. a 15. července 2023 široké spektrum aktivit pro celou rodinu, v čele s hudebními hvězdami jako Chinaski, Pokáč, Slza, Tomáš Klus nebo Jelen. Dětští návštěvníci se mohou těšit na Čiperky nebo Zlobidla s.r.o. a spoustu dalších. Navíc se jako již tradičně potkáte s oblíbenými herci z televizní obrazovky a populárními influencery. Nebude chybět ani široký doprovodný program a spousta zábavy v zooparku, aquaparku, strašidelném zámku Draxmooru, ve stylovém westernovém městečku nebo Blue Style relax zóně. Akci zajišťuje primácká agentura SOLOOTIONS ve spolupráci s Radiem Kiss a Šiklandem.

A navíc přicházíme s bezkonkurenční vánoční nadílkou pro všechny – takto širokou festivalovou nabídku za tuto cenu jinde nenajdete! Zvýhodněné vstupné za polovinu platí pouze do konce prosince – kategorie: dospělá 499 Kč, dětská (100–140 cm) 250 Kč a rodinná vstupenka (2 dospělí + 2 děti) 1 248 Kč. Všechny vstupenky platí na oba dny nabitého programu. Osoby do 100 cm výšky mají vstup zdarma.

„BLUE STYLE PRIMA FEST je výjimečný festival, který spojuje nejen celou rodinu, což jsme potvrdili úspěšnými třemi ročníky. Každý návštěvník si tu opravdu najde svůj program. Těšíme se, že se nejen s našimi diváky a jejich rodinami opět potkáme na už zavedeném fesťáku a užijeme si skvělou atmosféru téhle jedinečné akce,“ doplňuje Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a šéf agentury SOLOOTIONS.

Titulárním partnerem akce zůstává opět cestovní kancelář Blue Style. „Jsme rádi, že opět můžeme být v roli hlavního partnera takovéto akce, protože její vyznění se přesně hodí k našemu poslání – přinášet nejen cestovatelské zážitky celé rodině. Festival je zosobněním pohody, zábavy, odpočinku, i společných aktivit – a to samé nabízí naše cestovní kancelář. Stejně jako je široká nabídka zážitků v rámci BLUE STYLE PRIMA FESTU, je i široká nabídka dovolených naší cestovní kanceláře. Tu pro naše klienty tvoříme s láskou a tak, jako bychom ji tvořili pro sebe. Těšíme se na všechny účastníky festivalu, které bych tímto zároveň ráda na akci pozvala, jelikož právě zde budeme soutěžit o jeden zájezd, tedy třeba zrovna o vaši skvělou dovolenou,“ uvádí Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style.

Festival nabídne tradičně velké množství zábavy. V dětské zóně bude spousta aktivit pro všechny věkové kategorie. Bude se vyrábět, malovat, hrát a poznávat při vzdělávacích hrách. V gaming zóně si budou moci teenageři zapařit své oblíbené hry a vyzkoušet si něco nového. Příjemné zázemí bude připraveno pro dámy v beauty a wellness zóně, kde se mohou těšit na hýčkání, líčení a pečování. Nic nebude chybět ani pánům, kteří se budou moci vyřádit na offroad dráze. Odpočinek, relaxaci a odreagování nabídne Blue Style relax zóna, ve které se bude mimo jiné také soutěžit o dovolenou vašich snů. Se setměním se pak budou v letním MAX KINĚ promítat filmové novinky. Nebude chybět ani autogramiáda osobností TV Prima a herců z oblíbených seriálů ZOO, Dobré zprávy a další. Výhodou pro návštěvníky festivalu je zázemí, které zábavní park Šikland nabízí, v podobě širokého množství ubytovacích a stravovacích zařízení nejrůznějších úrovní. „Zábavní park Šikland představuje ukázkové propojení zábavy a relaxu, navíc v okouzlující přírodě v srdci Vysočiny. Tento festival sem proto skvěle zapadá – jedinečný festival na jedinečném místě, se skvělou atmosférou. Jedinečný komfort pro každého navíc zajišťuje unikátní prostorová dispozice areálu. A jako rodinný podnik prostě milujeme zážitky s celou rodinou,“ říká majitel Šiklandu Libor Šikl.

Podrobný line-up brzy zveřejníme. Aktuální informace na www.bluestyleprimafest.cz.

BLUE STYLE PRIMA FEST miluje léto, zábavu a rodinnou pohodu. Vstupenky na ticketstream.cz.