PRIMA FEST

1. ledna, 2023

Největší rodinný festival pro celou rodinu v České republice, to je PRIMA FEST, který pořádáme v zábavním parku Šiklův mlýn na Vysočině. Po dva dny se mohou návštěvníci bavit u vystoupení populárních hudebních interpretů, sledovat filmy v letním kině, pařit v gaming zóně, navštěvovat wellness a beauty zónu nebo si zvýšit adrenalin v offroad zóně. Pro malé návštěvníky je v přírodním amfiteátru připravena dětská stage se spoustou zábavy a koncertů.

Díky rozmanitosti areálu Šiklova mlýna mohou lidé během akce zavítat i do westernového městečka, vydat se indiánskou vesnicí nebo proniknout do strašidelného zámku Draxmoor. Také zde je čeká doprovodný program. Pro návštěvníky je připravené komfortní sociální zázemí i možnost přespání v různých typech ubytování. Rozlehlost areálu umožňuje všem návštěvníkům pohodlné parkování a nám umožňuje kreativní zapojování partnerů v rámci jejich aktivací. Dokázali jsme tak například připravit bar s bazény na písečné pláži či dětská stanoviště se zapojením zvířátek – to vše na míru ušité partnerům.

Akci, kde očekáváme až 20 000 návštěvníků, podporujeme rozsáhlou mediální kampaní i mimo média vlastněná Primou. Součástí je intenzivní PR podpora i plnění pro partnery v rámci našich médií.

Termín akce: polovina července
Lokalita: Westernové městečko Šiklův mlýn, Zvole
Cílová skupina: rodiny s dětmi
Předpokládaná návštěvnost: až 20 000 lidí