Prima Eventy

MČR v Brně

Esport je celosvětovým fenoménem, který má v současnosti více než 450 milionů fanoušků. Zvyšující se zájem o tuto novou formu sportu se ukazuje i v České republice, kde ji mimo jiné zaštiťuje agentura PLAYzone, patřící do naší skupiny Prima. V rámci PLAYzone věříme, že společně tvoříme jednu z nejúžasnějších komunit, která denně přináší nezapomenutelné momenty. Jedinečnou atmosféru celé sezóny MČR pak můžeme zažít společně a být u toho, když se píše historie domácího esportu!

Termín akce: listopad
Lokalita: BVV Brno

e-SALON

Baví nás nové technologie, směry i nevšední projekty, jež mají široký komunikační přesah a navíc jdou ruku v ruce s tématy udržitelnosti a ochrany životního prostředí, která nám nejsou lhostejná. Proto jsme se v roce 2018 stali spoluorganizátory unikátní akce e-SALON, která se každým rokem koná v PVA EXPO Praha v Letňanech a která je svého druhu jediným autosalonem v Evropě orientovaným komplexně na čistou mobilitu a infrastrukturu.

Pravidelně tak pod taktovkou našich kanálů (Prima ZOOM) i pořadů (Autosalon) přinášíme široké veřejnosti tematické novinky nejen ze světa elektromobility, umocněné jedinečnými zážitky a doplněné o setkání se známými tvářemi a moderátory televize Prima.

Návštěvníci si mohou prohlédnout nejnovější modely elektrických aut, nabíjecí stanice, energeticky úsporná řešení pro města a dozvědět se více o fenoménu smart cities. Veletrh každoročně navštíví desítky tisíc návštěvníků a představí se na něm více než 200 modelů elektromobilů od osmi desítek vystavovatelů. Po celou dobu akce se mohou návštěvníci účastnit doprovodných akcí, jako jsou konference ČISTÁ MOBILITA a ENERGO SUMMIT. Kromě elektromobilů se návštěvníci v Letňanech mohou seznámit i s produkty od výrobců dobíjecích stanic, dodavatelů energií, manipulační a komunální techniky i elektrokol.

Termín akce: listopad
Lokalita: PVA EXPO Praha Letňany
Předpokládaná návštěvnost: 30 000 lidí
Cílová skupina: muži a ženy ve věku 16–55 let

CNN VIP GOLFOVÝ TURNAJ

Pro nejvýznamnější obchodní partnery obchodního zastupitelství Media Club a agentury SOLOOTIONS, kteří rádi relaxují na greenu, pořádáme každým rokem VIP golfový turnaj CNN Prima NEWS Invitational. Hráči si mohou poměřit síly s profesionálními hráči či známými tvářemi, které znají z naší obrazovky, na turnaji nechybí ani vedení skupiny Prima v čele s generálním ředitelem Markem Singerem.

Začínající hráči mohou vyzkoušet hru s trenérem či se bavit u doprovodného programu. Během celého turnaje je připravena řada atraktivních vložených soutěží od partnerů akce, každý tedy má šanci se stát vítězem. Atmosféra celé hry je podtržena okouzlujícími výhledy do malebné krajiny Posázaví i na hrad Český Šternberk.

Termín akce: září
Cílová skupina: VIP klienti
Lokalita: Panorama Golf Resort, Kácov

Prima RUN

Pohyb přináší radost, a tak mezi našimi projekty od roku 2014 nechybí ani event pro všechny milovníky běhu a pohybu. Pětikilometrový běžecký závod Prima RUN přináší zábavu pro celou rodinu. Do běhu se mohou zapojit profíci, amatéři, zamilované páry, maminky s kočárky i milovníci psů, které na trati doprovodí jejich čtyřnozí miláčci. Nechybí ani dětské kategorie běhu, které délkou tratě zohledňují věk dítěte. Každý účastník běhu dostává úvodní startovací balíček, ve kterém najde triko a další dárky od našich obchodních partnerů.

Prima RUN ale není jen o běhu, nechybí na něm ani doprovodný zábavný program v podobě stánků a hudebních vystoupení. Kromě toho si milovníci běhu mohou poměřit síly na trati se svými oblíbenými tvářemi z televize Prima. Patronem akce Prima RUN je každoročně sportovec a moderátor CNN Prima NEWS Roman Šebrle. Event je podporován PR komunikací i kampaní v rámci médií skupiny Prima.

Termín akce: srpen
Lokalita: Královská obora Stromovka – MAPA 
Cílová skupina: rodiny s dětmi, milovníci psů
Předpokládaná návštěvnost: až 2000 běžců

PRIMA FEST

Největší rodinný festival pro celou rodinu v České republice, to je PRIMA FEST, který pořádáme v zábavním parku Šiklův mlýn na Vysočině. Po dva dny se mohou návštěvníci bavit u vystoupení populárních hudebních interpretů, sledovat filmy v letním kině, pařit v gaming zóně, navštěvovat wellness a beauty zónu nebo si zvýšit adrenalin v offroad zóně. Pro malé návštěvníky je v přírodním amfiteátru připravena dětská stage se spoustou zábavy a koncertů.

Díky rozmanitosti areálu Šiklova mlýna mohou lidé během akce zavítat i do westernového městečka, vydat se indiánskou vesnicí nebo proniknout do strašidelného zámku Draxmoor. Také zde je čeká doprovodný program. Pro návštěvníky je připravené komfortní sociální zázemí i možnost přespání v různých typech ubytování. Rozlehlost areálu umožňuje všem návštěvníkům pohodlné parkování a nám umožňuje kreativní zapojování partnerů v rámci jejich aktivací. Dokázali jsme tak například připravit bar s bazény na písečné pláži či dětská stanoviště se zapojením zvířátek – to vše na míru ušité partnerům.

Akci, kde očekáváme až 20 000 návštěvníků, podporujeme rozsáhlou mediální kampaní i mimo média vlastněná Primou. Součástí je intenzivní PR podpora i plnění pro partnery v rámci našich médií.

Termín akce: polovina července
Lokalita: Westernové městečko Šiklův mlýn, Zvole
Cílová skupina: rodiny s dětmi
Předpokládaná návštěvnost: až 20 000 lidí

MAX KINO

Náš čas je vzácný, a tak MAX KINO přináší divákům filmy, které si zaslouží, aby je všichni viděli, ať již se jedná o nejnovější zahraniční hity nebo nestárnoucí evergreeny. Koncept kina v sobě propojuje unikátní prostředí střechy obchodního Centra Černý Most v Praze, které zároveň návštěvníkům nabízí velkorysé zázemí, bezproblémové parkování i široký sortiment občerstvení. Promítání probíhá vždy ve čtvrtek večer po setmění a vstup pro návštěvníky je zdarma.

V areálu kina máme vyhrazeno 100 VIP míst s pohodlnými lehátky, dárky a drobným občerstvením, která nabízíme v soutěžích nebo pro spolupracující obchodní partnery. Letní pohodovou atmosféru kina podtrhuje doprovodný program, jako je například vystoupení stand-up komiků či aktivace partnerů (např. fotokoutek, popcorn). První návštěvníky MAX KINA obvykle odměňujeme malými dárky od obchodních partnerů.

Termín akce: červen–srpen
Lokalita: střecha Centra Černý Most, Praha
Cílová skupina: ženy a muži ve věku 12–60 let
Předpokládaná návštěvnost: až 10 000 diváků

FRESH FESTIVALY

Již od roku 2011 mohou všichni gurmáni a majitelé vytříbených jazýčků navštívit festivaly dobrého jídla a pití – FRESH FESTIVALY se staly za poslední roky osvědčenou zárukou té nejvyšší gastronomie a zábavy. Díky atraktivnímu programu a účasti známých tváří ze šéfkuchařské scény, ale i uznávaných foodblogerů se nám podařilo tyto eventy posunout na první příčku v návštěvnosti mezi food festivaly.

Festivaly pořádáme ve vybraných městech České republiky a návštěvnost přesahuje 70 000 lidí. Návštěvníci mohou vyzkoušet chutě celého světa, zapojit se do workshopů nebo sledovat ty nejlepší šéfkuchaře v akci, které znají nejen z obrazovek televize Prima (Zdeněk Pohlreich, Pavel Sapík, Marcel Ihnačák, Veronika „Beska“, Klára Michalová a další).

Také FRESH FESTIVALY podporujeme mediální kampaní (TV, rádio, online, social, print) a nechybí ani PR komunikace i mimo média vlastněná skupinou Prima.

Termín akce: jaro a léto
Lokalita: Plzeň, Olomouc, Brno, Liberec, Pardubice
Cílová skupina: ženy a muži ve věku 25–65 let
Předpokládaná návštěvnost: až 80 000 lidí

COOLIFE FEST

Pro milovníky freestyle, sportovní a adrenalinové nadšence, milovníky pohodové hudby i rozmanité kultury, pro lidi, kterým není cizí ekologie a milují cestování, připravujeme každoročně v nezapomenutelné lokalitě poblíž vody COOLIFE FEST. Největší freestyle show v Praze přináší exhibice zástupců několika freestyle sportů, kterým dominují česká reprezentace freeskierů i světová skydiverská špička ve swoop freestyle. Nechybí ani MČR v BMX minirampě na pontonu uprostřed Vltavy, přednášky osobností z různých oborů v čele s dobrodruhy a cestovateli. Program završuje afterparty s DJ’s na lodi Cargo Gallery.

Termín akce: květen
Lokalita: Smíchovská náplavka
Cílová skupina: muži a ženy ve věku 15–45 let
Předpokládaná návštěvnost: 15 000 lidí

LOVE DAY

Kdo by nechtěl být aspoň jednou v roce od rána až do večera hýčkán? A proto jsme přišli s happeningem LOVE DAY, který oslavuje narozeniny kanálu Primy LOVE a je doslova plný lásky, krásy a zábavy. Odehrává se v pražském parku Grébovka. Ten je nádhernou kulisou a skrývá mnohé romantizující prvky a tajemná zákoutí, která návštěvníkům umožní na Prvního máje naslouchat hlasům hrdličky. Vzrostlé stromy a keře jim dovolí ponořit se do záplavy květů a užít si zábavné odpoledne s celou svou rodinou nebo drahou polovičkou.

Slečny i dámy se mohou nechat nalíčit a učesat, inspirovat se na módních přehlídkách, pobavit se u vystoupení hudebních interpretů, zapojit se do kreativních workshopů nebo se potkat se známými tvářemi z obrazovek TV Prima. Na LOVE DAY ale pečujeme i o muže a zábava je připravena i pro ty nejmenší. A co by to bylo za den lásky a hýčkání bez pochoutek, pokrmů a nápojů? Láska přece prochází žaludkem, a tak nesmí chybět ani FOOD zóna s různými stánky a prostory, kde si návštěvníci rozloží piknikové deky.

Stejně jako u ostatních eventů SOLOOTIONS je akce podpořena rozsáhlou mediální kampaní (TV, rádio, online, social, print) a samozřejmostí je PR podpora eventu i mimo média vlastněná Primou.

Termín akce: 1. květen
Lokalita: park Grébovka, Praha 2 – Mapa ZDE
Cílová skupina: ženy
Předpokládaná návštěvnost: 25 000 lidí