Blondýna, Kutil a Zabiják!

Prima COOL: Na obrazovky se řítí nová zábavná moto-show Blondýna, Kutil a Zabiják!

7. listopadu, 2022

V žádném případě nezkoušejte ani neopakujte věci, které uvidíte v tomto pořadu! Neberte si z tohoto pořadu příklad v žádné životní situaci. Mohlo by to způsobit vysoké materiální škody a poničit vaše zdraví. Už 9. listopadu od 21:25 se na obrazovky Prima COOL přiřítí nová zábavná moto-show Blondýna, Kutil a Zabiják!

Každý týden se parta čtyř soutěžících pokusí porazit tajemnou Blondýnu, oblečenou v závodní kombinéze. Nikdo nikdy neviděl její obličej a neustále s sebou nosí kufřík s padesáti tisíci. Ten, kdo ji udolá v krvavém souboji na závodním okruhu, od ní kufřík s penězi okamžitě dostane. Blondýna ovšem rozhodně nedá nikomu nic zadarmo.

Aby od Blondýny někdo získal kufřík plný peněz, musí projít vyřazovacím sítem, o což se postarají Kutil se Zabijákem! Pro účastníky připravili šílené disciplíny, které svět neviděl. Chtěli byste snad řídit osobní vůz s manuální převodovkou v potápěčském oblečení i s ploutvemi? Chtěli byste snad bojovat na motorkách s dřevci jako středověcí rytíři? Uměli byste doručit jídlo v restauraci na stůl bagrem? Tohle všechno a ještě mnohem víc musí čtveřice podstoupit, aby měla šanci se utkat s Blondýnou. „Přineslo mi to spoustu nových zkušeností. Bavilo mě být součástí projektu ve kterém jsem měl kreativní volnost a mohl vyrábět věci, které bych normálně asi nevyráběl,“ říká Kutil, vítěz show Dream Team Mistři dílny.

Toho, kdo chce ze hry odstoupit, čeká střetnutí se Zabijákem, který disponuje černým páskem v karate. Blondýna, Kutil a Zabiják je šílená, rychlá a tak trochu nekorektní show!

Blondýna, Kutil a Zabiják už od 9. listopadu od 21:25 na Prima COOL.

Kdo je kdo:

Blondýna – atraktivní a tajemná žena, která se za volantem nebojí odvázat a pro krvavé souboje na okruhu se narodila.

Kutil Monty – vítěz kutilské show Dream Team Mistři dílny – šikula, který si libuje v nekonvenčních proprietách pro eliminační soutěže.

Zabiják Martin – agresivní týpek, který chrání Blondýnu, útočí na soutěžící a řídí průběh celé show.