Dermacol Love Day 2024

Oslavte s námi První máj tradičně: na DERMACOL LOVE DAY

20. března, 2024

Nejzamilovanější prvomájová akce v rozkvetlé Grébovce se pomalu blíží. Třinácté narozeniny kanálu Prima LOVE, moře lásky a krásy i zábava pro celou rodinu – to je už šestý ročník DERMACOL LOVE DAY. Ten i letos nabídne pestrý program věnovaný ženám, hýčkání a komplexní péči o tělo i mysl. Nezapomene ale samozřejmě ani na pány a ty nejmenší, pro které bude připraveno hned několik stanovišť. Na dvou pódiích v horní i dolní části Havlíčkových sadů se o příjemnou atmosféru postará hudební doprovod v podání Evy Burešové, skupiny Lunetic, Sharloty, Sebastiana a dalších. Návštěvníci se mohou těšit na známé tváře televize Prima v čele s moderátory Evou Hecko Perkausovou a Romanem Šebrlem, včetně autogramiád herců oblíbených seriálů. Akci již šestým rokem pořádá primácká agentura SOLOOTIONS.

Ve středu 1. května se i tentokrát promění celá pražská Grébovka v to nejkouzelnější a nejzamilovanější místo, kam si mohou návštěvníci přijít odpočinout a vychutnat si tradiční aktivity spojené s hýčkáním, láskou a krásou. Akce nabídne bohatý program pro všechny členy rodiny, dvě pódia, několik hudebních vystoupení, módní přehlídky, kosmetické poradenství, líčení, masáže, manikúru a třeba i dětské dílničky. Chybět ale nebude ani oblíbená zóna Prima LOVE a nově také čarodějnická warm-up party v předvečer Prvního máje. „DERMACOL LOVE DAY je jedním z našich nejstarších eventů pořádaných pod taktovkou agentury SOLOOTIONS, který každý rok přiláká do pražské Grébovky desetitisíce návštěvníků. Díky kvalitnímu zázemí oblíbené akce si mohou návštěvníci s každým ročníkem vychutnat atraktivnější program, letos navíc doplněný o čarodějnickou warm-up party se spoustou aktivit pro celou rodinu, a to v předvečer Prvního máje ve spodní části Havlíčkových sadů,“ uvádí Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a agentury SOLOOTIONS.

Prvomájová akce je již od svého začátku také oslavou krásy. O to, aby se ženy cítily hýčkány a krásné, každý rok pečuje značka Dermacol, která pro letošní ročník chystá mnoho aktivit. „S láskou ke kráse měníme svět už skoro šedesát let a Grébovku se chystáme provonět a rozzářit už pošesté. Náš neoblíbenější den v roce je jasně spjat s polibkem pod rozkvetlým stromem a k tomu nesmí chybět neslíbatelná rtěnka Dermacol 16h Lip Colour, kterou představíme v novém elegantním obalu. Ženy se mohou tešit na líčení, lakování nehtů, představení parfémů či pleťové poradenství. Pro ty nejmenší raubíře chystáme hravé aktivity s příšerkou AROMA Plummy monster, se kterou jsme letos uvedli sprchový gel a pěnu do koupele. Těšíme se na všechny,“ uvádí Věra Komárová, ředitelka a spolumajitelka rodinné firmy Dermacol.

I letos bude mít akce charitativní přesah v podobě představení aktivit Fondu ohrožených dětí, konkrétně charitativního projektu KlokArt. Na místě bude možné podpořit děti z Klokánku zakoupením některého z produktů kolekcí známých tváří, které vytvořily originální motivy, následně promítnuté na oblečení, módní doplňky či produkty do domácností. Celý výtěžek bude využit na podporu dětí v nouzi, kterým Klokánek dlouhodobě pomáhá.

Vstup na DERMACOL LOVE DAY je jako vždy pro všechny návštěvníky zdarma. Opět je však možné zakoupit speciální tašku Dermacol, díky které se mohou nechat nalíčit, nalakovat nehty, a navíc si odnést dárky v minimální hodnotě 800 Kč! Tašku je již teď možné zakoupit na GoOut a Ticketportal. Více informací o akci naleznete na webu www.dermacolloveday.cz.

Akci již šestým rokem pořádá primácká agentura SOLOOTIONS. Titulárním partnerem DERMACOL LOVE DAY je společnost DERMACOL. Hlavním mediálním partnerem akce je vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA. Spolupořadatelem akce je Městská část Praha 2.

První máj na DERMACOL LOVE DAY je jediným dnem v roce, který patří jen a jen vám!