LOVE DAY

1. ledna, 2023

Kdo by nechtěl být aspoň jednou v roce od rána až do večera hýčkán? A proto jsme přišli s happeningem LOVE DAY, který oslavuje narozeniny kanálu Primy LOVE a je doslova plný lásky, krásy a zábavy. Odehrává se v pražském parku Grébovka. Ten je nádhernou kulisou a skrývá mnohé romantizující prvky a tajemná zákoutí, která návštěvníkům umožní na Prvního máje naslouchat hlasům hrdličky. Vzrostlé stromy a keře jim dovolí ponořit se do záplavy květů a užít si zábavné odpoledne s celou svou rodinou nebo drahou polovičkou.

Slečny i dámy se mohou nechat nalíčit a učesat, inspirovat se na módních přehlídkách, pobavit se u vystoupení hudebních interpretů, zapojit se do kreativních workshopů nebo se potkat se známými tvářemi z obrazovek TV Prima. Na LOVE DAY ale pečujeme i o muže a zábava je připravena i pro ty nejmenší. A co by to bylo za den lásky a hýčkání bez pochoutek, pokrmů a nápojů? Láska přece prochází žaludkem, a tak nesmí chybět ani FOOD zóna s různými stánky a prostory, kde si návštěvníci rozloží piknikové deky.

Stejně jako u ostatních eventů SOLOOTIONS je akce podpořena rozsáhlou mediální kampaní (TV, rádio, online, social, print) a samozřejmostí je PR podpora eventu i mimo média vlastněná Primou.

Termín akce: 1. květen
Lokalita: park Grébovka, Praha 2 – Mapa ZDE
Cílová skupina: ženy
Předpokládaná návštěvnost: 25 000 lidí