Jarní BIZ BRUNCH přivítal Prima DOMA

18. dubna, 2023

Koncem března pozvalo obchodní zastupitelství Media Club klienty na business snídani, věnovanou novinkám z hobby segmentu Prima DOMA. Představili se zajímaví hosté, kteří zúčastněné seznámili s formáty Prima DOMA i jeho obsahem a možnostmi vzájemné spolupráce.

Jako první host vystoupil Stanislav Knotek, ředitel společnosti Prima DOMA, který na začátku představil hobby segmenty, kam patří: kutilství, zahrada, stavba a domácnost, se kterými Prima DOMA pracuje. Zmínil také čísla, kde Prima DOMA v hobby odvětví dokáže při třech TV pořadech oslovit 800 000 diváků týdně, pět webů generuje 850 000 návštěvníků měsíčně a sociální sítě mají milionovou základnou uživatelů. Díky této kombinaci má skupina Prima největší ucelené hobby portfolio na celém trhu. Po vstupu do online mediálního zastupitelství Impression Media přibyly do portfolia Prima DOMA weby Living.cz a Magazinzahrada.cz, jejichž tematický plán postupně přebírá. Pro klienty se tím otevírá další možnost prezentace. Synergicky se pak weby Prima DOMA nově staly společně s dalšími patnácti weby součástí balíčku Bydlení a hobby, který Impression Media nabízí. Tento pack zasáhne přes 2 miliony RU měsíčně a přinese přes 27 milionů page views. Prima DOMA v současné době také klientům nabízí cross promo, díky kterému nechybí ani podpora platformy HbbTV, prima+ a CNN Prima NEWS. Společně s Jiřím Kadrnkou, obchodním ředitelem Prima DOMA, pak představil jednotlivé pořady a informovali o možnostech obchodní spolupráce. Závěrem se pochlubil hobby video archivem, který je největší na českém trhu a obsahuje kolem 8500 videí ze širokého spektra od zahrady po stavbu. S jeho obsahem pracuje i Seznam.cz na svém streamu, čímž se zvyšuje dosah videí.

U prezentace nemohl chybět ani Pepa Libický, moderátor a kutil, který přiblížil obsah hobby pořadů a jejich dramaturgii. Televizní hobby blok na obrazovkách Prima začíná každou neděli Receptářem prima nápadů, který divákům nabízí informace z oblasti pěstitelství, domova, nechybí ani kutilská či chovatelská část. Pokračují Libovky Pepy Libického, které nemají konkurenci, jelikož diváky provází DIY návody od A do Z. Jejich moderátor se rozpovídal také o svém novém projektu TINY HOUSE, v rámci kterého divákům ukáže, jak vybudovat moderní, malý, soběstačný domek od výběru podvozku až po stavbu terasy. Hobby blok je ukončen Vychytávkami Ládi Hrušky, pořadem plným rozmanitých rad, nápadů a vychytávek.