e-SALON

1. ledna, 2023

Baví nás nové technologie, směry i nevšední projekty, jež mají široký komunikační přesah a navíc jdou ruku v ruce s tématy udržitelnosti a ochrany životního prostředí, která nám nejsou lhostejná. Proto jsme se v roce 2018 stali spoluorganizátory unikátní akce e-SALON, která se každým rokem koná v PVA EXPO Praha v Letňanech a která je svého druhu jediným autosalonem v Evropě orientovaným komplexně na čistou mobilitu a infrastrukturu.

Pravidelně tak pod taktovkou našich kanálů (Prima ZOOM) i pořadů (Autosalon) přinášíme široké veřejnosti tematické novinky nejen ze světa elektromobility, umocněné jedinečnými zážitky a doplněné o setkání se známými tvářemi a moderátory televize Prima.

Návštěvníci si mohou prohlédnout nejnovější modely elektrických aut, nabíjecí stanice, energeticky úsporná řešení pro města a dozvědět se více o fenoménu smart cities. Veletrh každoročně navštíví desítky tisíc návštěvníků a představí se na něm více než 200 modelů elektromobilů od osmi desítek vystavovatelů. Po celou dobu akce se mohou návštěvníci účastnit doprovodných akcí, jako jsou konference ČISTÁ MOBILITA a ENERGO SUMMIT. Kromě elektromobilů se návštěvníci v Letňanech mohou seznámit i s produkty od výrobců dobíjecích stanic, dodavatelů energií, manipulační a komunální techniky i elektrokol.

Termín akce: listopad
Lokalita: PVA EXPO Praha Letňany
Předpokládaná návštěvnost: 30 000 lidí
Cílová skupina: muži a ženy ve věku 16–55 let