Co na to vaše zdraví?

Co na to vaše zdraví – profesorka Monika Arenbergerová na CNN Prima NEWS poradí lidem se zdravím

29. května, 2024

Většina z nás někdy opomíjí péči o své zdraví a věnuje se víc práci a ekonomickým aspektům našich životů. CNN Prima NEWS proto přichází s pořadem, který promění zpravodajské studio v ordinaci s moderátorkou, která opravdu ví, o čem mluví – s profesorkou Monikou Arenbergerovou. Uznávaná dermatoložka bude se svými hosty radit lidem s banálními problémy i pomáhat předejít vážným zdravotním potížím. Chybět nebudou ani informacemi nabité reportáže o inovacích v medicíně. Pořad můžete poprvé sledovat v pátek 31. května ve 20:15 na CNN Prima NEWS.

V Česku existuje celá řada pořadů o ekonomice, zahraničních událostech či vědě. Ale takové, které by se zaměřovaly čistě na zdraví a pomoc lidem? Těch moc nenajdete. CNN Prima NEWS přichází s novým formátem – Co na to vaše zdraví s uznávanou lékařkou a nyní i moderátorkou Monikou Arenbergerovou.

„Budu si zvát hosty z řad lékařek a lékařů, sester, fyzioterapeutů a dalších odborníků, ale chci dát slovo i pacientským organizacím. Stárnutí pleti, úrazy na kole, obezita, karpální tunel. Robotická chirurgie, umělá inteligence v diagnostice, 3D tisk ve zdravotnictví,“ popisuje moderátorka pořadu, profesorka Monika Arenbergerová.

Každý týden pořad rozebere problémy, které lidi neustále trápí, a zároveň bude reagovat i na aktuální události ve zdravotnictví.

Na internetu je záplava rad, jak zvítězit nad rakovinou, jak vyléčit spalničky, čím spolehlivě snížit teplotu nebo jak do dvou dnů zlikvidovat kašel. My chceme diváky naučit se v tom orientovat,“ říká dramaturgyně pořadu Michaela Nová.

Co na to vaše zdraví proto nabídne spoustu graficky zpracovaných dat, která pomohou veřejnosti snadno pochopit složité lékařské problémy, nad kterými často tápeme a nedokážeme se v nich zorientovat, a také tipů, jak předejít vážným problémům díky snadným řešením za přiměřené úsilí a peníze.

Co na to vaše zdraví poprvé uvidíte v pátek 31. května ve 20:15 na CNN Prima NEWS.