CNN Prima NEWS ročenka

Připomeňte si to nejlepší z vysílání CNN Prima NEWS v exkluzivním vydání magazínu, který patří do časopisů pod značkou Solootions.

Limitovaná edice speciálního magazínu přináší nejzásadnější témata a kauzy, které se v minulém roce odehrály u nás doma i v zahraničí, ale i pohled do zákulisí televizního a webového zpravodajství. Nabízí také velké rozhovory s osobnostmi našeho společenského, politického a sportovního života nebo moderátory CNN Prima NEWS či zajímavé reportáže.

Cena magazínu je 129 Kč.

Prima ZOOM

Tsunami informací o Zemi, vesmíru, oceánech, přírodě, zvířatech, katastrofách, historii, ale i válečných konfliktech. Časopis Prima ZOOM přináší to nejzajímavější z vysílání Prima ZOOM. Přibližuje také novinky z oblasti vědy a techniky. Každé vydání je propojené s jednou významnou osobností České republiky, která je zobrazena na titulní straně, a přináší s ní exkluzivní rozhovor.

Magazín Prima ZOOM vede uznávaná novinářka, reportérka a fotografka Lenka Klicperová – jeho součástí jsou tedy také působivé fotografie. Magazín je členěn do tří základních sekcí: ZOOM in, Civilizace a Planeta.

Za cenu 68 Kč je čtvrtletník určen především mužům nad 35 let, potěší ale každého, kdo se zajímá o svět, který ho obklopuje.

Prima FRESH

Pusťte čerstvý vítr do svého života! Vyžeňte ze své kuchyně stereotyp a nudu! Nevařte stále to stejné! Inspiraci najdete v časopisu Prima FRESH. Každé číslo tohoto čtvrtletníku nabízí minimálně 70 originálních receptů, které lze připravit jednoduše, ze sezónních surovin. Na pokrmy nahlíží ve spolupráci s českými i světovými foodblogery neotřele a přináší řadu gastronovinek. Nechybí ani recepty od kulinárních hvězd televize Prima.

Prima FRESH je plný fotek od těch nejlepších českých fotografů, které již na první pohled podráždí vaše chuťové buňky. Zkušeně propojuje tisk, online a televizi. Svými tématy totiž odkazuje čtenáře na web fresh.iprima.cz, kde gastro komunita čítá více než 1 300 000 fanoušků. V online sekci Videorecepty se nachází více než 1500 receptů.

Za cenu 59 Kč je určen především ženám ve věku 24–54 let, potěší ale každého milovníka dobrého jídla.

Prima vychytávky

Každá vychytávka se hodí! Ve spolupráci s vydavatelstvím MAFRA jsme se proto rozhodli vydávat časopis, který každý měsíc přináší spoustu informací, rad, tipů a nápadů pro vášnivé kutily, zahrádkáře, chalupáře, milovníky zvířat, zanícené kuchaře, ale i výletníky. Kopa inspirace nejen od čtenářů a televizních diváků, ale také od významných odborníků.

Měsíčník Prima vychytávky představuje to nejlepší z divácky oblíbených hobby pořadů Vychytávky Ládi Hrušky, Receptář prima nápadů a Libovky Pepy Libického. Vedle pravidelných, tematicky členěných rubrik nechybí ani oblíbené křížovky a zajímavé reportáže.

Za cenu 39 Kč je měsíčník určen především ženám ve věku 15–54 let, potěší ale každého, kdo je rád aktivní.

PLAYBOY

Legenda. Ikona. Výkladní skříň ženských půvabů. Záruka kvality. Časopis Playboy! Muži ho chtějí vlastnit, ženy v něm pózovat. Exkluzivní lifestylový kousek nabízející inspiraci pro životní styl. Playboy odráží společenský status. Playboy se nečte, Playboy se žije!

Za cenu 99 Kč je určen především mužům. Potěší ale i oko každé ženy, která má estetické cítění.