Prima FEST

BLUE STYLE PRIMA FEST 2024 odhaluje podrobný line-up

1. července, 2024

Pohodou a zážitky nabitý letní festival BLUE STYLE PRIMA FEST pro celou rodinu se uskuteční už 12. a 13. července 2024 v největším zábavním parku Šikland na Vysočině. Odtajňujeme nabitý hudební line-up na oba dva dny. Těšit se můžete také na setkání se svými oblíbenými herci a moderátory TV Prima. Dva dny plné skvělé zábavy i letní pohody naplní bohatý program i mimo hlavní stage a ještě máte možnost soutěžit o dvě luxusní dovolené do Egypta a Turecka od CK Blue Style.

Těšit se můžete na tyto interprety:

Prima FEST

Navíc vás oba dva dny čeká autogramiáda herců ze seriálu ZOO – přijedou Michaela Pecháčková, Michaela Tomešová, Sára Milfajtová, Eliška Brumovská, Eva Burešová, Jitka Sedláčková, Jan Kopečný, Adéla Hesová a Veronika Žilková. A potkat se můžete i s dalšími tvářemi TV Prima a Radia Kiss, jako jsou Láďa Hruška, Eva Decastelo, Josef Mádle, Michaela Tomešová a Vendula Fialová.

Po celou dobu festivalu nebude chybět bohatý doprovodný program plný zábavy pro malé i velké v zooparku, aquaparku, westernovém městečku nebo v unikátní Blue Style relax zóně, kde se můžete potkat i s exotickými zvířaty. Navíc se zde bude soutěžit o dvě luxusní dovolené vašich snů. Jedinečný festivalový zážitek přináší agentura SOLOOTIONS ve spolupráci s Radiem Kiss, cestovní kanceláří Blue Style a zábavním parkem Šikland.

Pořiďte si vstupenky už nyní online a využijte výhodnější ceny než na místě. Užijte si dva dny plné zábavy za bezkonkurenční ceny festivalového vstupného: dospělí za 999 Kč, děti (výška 100–150 cm) za 250 Kč a rodinné vstupenky (2 dospělí + 2 děti) za 2248 Kč. Kdo je z okolí Zvole nad Perštejnem, může využít výraznou sousedskou slevu. Všechny vstupenky platí na celou dobu festivalu a děti do 100 cm mají vstup zdarma.

Festival dále nabídne rozsáhlou dětskou zónu pod hlavičkou značky Nickelodeon, kde na vás čekají různé skákací hrady s tematikou z oblíbených dětských animovaných pořadů. Chybět nebude velkolepý podmořský svět SpongeBoba a jeho přátel nebo skákací hrad s tematikou Tlapkové patroly. Děti budou mít šanci se potkat a vyfotit s maskoty z oblíbených dětských pořadů Tlapková patrola a SpongeBob. V dětské zóně se bude také hojně soutěžit o zajímavé ceny. V kreativním stánku Herkules se děti mohou těšit na různé triky pro tvoření a lepení. Navíc budeme soutěžit o to, kdo vyrobí nejhezčí sliz. Herkules je totiž lepidlo plné nápadů.

Teenageři si přijdou na své v gaming zóně, včetně možnosti vyzkoušet herní novinky. Navštivte Nintendo herní zónu. Budete moci potkat legendárního Maria v celé řadě Nintendo Switch her. Pokud jste viděli nedávný film v hlavní roli s tímto hrdinou, každá z her na Nintendo stánku vám určitě vykouzlí úsměv na tváři. Tak se nezapomeňte zastavit, vzít do ruky ovladač a užít si trochu té herní zábavy. 

Pro dámy bude připraveno příjemné zázemí Prima LOVE beauty zóny – plné hýčkání, líčení, česání a péče o sebe. V sobotu dopoledne si nejen návštěvnice můžou odchytit osobní stylistku a módní koučku Zuzanu Čadkovou, která pomáhá ženám i mužům navést na osobitý styl oblékání a efektivně využívat módu ke zvyšování sebevědomí. Poodhalit budoucnost pak bude možné u osvědčených kartáček a astrologů. Pánové také nepřijdou zkrátka, stánků s výběrovým občerstvením a nápoji bude v celém areálu dostatek.

Odchytněte si Instax hlídku od společnosti Fuji, která vás vyfotí a vy si tak odnesete krásný suvenýr na památku.

Po oba večery je pak připraveno Letní MAX KINO, které bude promítat filmové novinky. V pátek se setměním rodinný dobrodružný film Gump 2 a v sobotu pak komedii Matka v trapu.

Dobra není nikdy dost, proto i letos bude mít akce charitativní přesah v podobě představení aktivit Fondu ohrožených dětí, konkrétně charitativního projektu KlokArt. Na místě bude možné podpořit děti z Klokánku zakoupením některého z produktů kolekcí známých tváří, které vytvořily originální motivy, následně promítnuté na oblečení, módní doplňky či produkty do domácností. Návštěvníci si budou moci zakoupit zbrusu novou vychytanou kolekci moderátora a kutila Ládi Hrušky, kterou na akci představí sám autor. Najdou v ní vychytané chňapky, zápisník, obracečku nebo trička s motivem. Celý výtěžek bude využit na podporu dětí v nouzi, kterým Klokánek dlouhodobě pomáhá.

Aktuální informace na http://bluestyleprimafest.cz. BLUE STYLE PRIMA FEST miluje léto, zábavu a rodinnou pohodu. Vstupenky na ticketstream.cz.